NOVINKA: luxusní kožené peněženky

     0 Comments  Počet přečtení (64)
NOVINKA: luxusní kožené peněženky
Dámy, konečně je to tady - sortiment našeho e-shopu se rozšiřuje a nově kromě kabelek nabízíme rovněž i prvotřídní peněženky z pravé hovězí kůže za velmi pěkné peníze. Co takhle si nákup kabelky spojit a udělat si radost i novou peněženkou, jenž vydrží celá léta? Máme pro vás první 3 tipy na ty, které nám nejvíce padly do oka!

Letní žluté kožené kabelky

     0 Comments  Počet přečtení (183)
Letní žluté kožené kabelky
Dámy, štítíte se někdy křiklavých barev a schválně se vyhýbáte sytým odstínům vašich doplňků? Pokud jste na tuto otázku odpověděly kladně, berte tento článek jako výzvu a zkuste si pořídit nějakou krásnou, výrazně žlutou kabelku, která rozzáří váš outfit a se kterou omládnete o několik let!
Hnědé kožené kabelky pro každou příležitost
Hnědá je díky své všestrannosti velmi populární v oblasti doplňků. Hodí se totiž k téměř každé barvě a kabelky v této barvě oplývají elegantním kouzlem a dlouhověkostí. Věříme tedy, že by každá žena měla nějakou hnědou kabelku vlastnit, a rádi vám s výběrem pomůžeme!

Stylové retro crossbody kabelky

     0 Comments  Počet přečtení (760)
Stylové retro crossbody kabelky
Rok 2022 zůstává, co se trendů týče, zatím nezměněný - stále letí vintage kousky, které byly in v osmdesátých a devadesátých letech. Ne každý však skladuje ve své skříni třicet let staré oblečení a doplňky. Nemusíte však zoufat, pokud v té svojí nic v takovém stylu nemáte a vaši rodiče či prarodiče všechno vyházeli do koše - my pro vás máme dva tipy na crossbody kabelky, jejichž styl a zpracování jsou v módě již přes dvacet let a jsou tak dokonal
Tip na vánoční dárek: kožené kabelky do práce
Stále váháte s dárkem na Vánoce pro vaši drahou polovičku, maminku, sestru či kamarádku? Čas se pomalu krátí, ale pořád není příliš pozdě! Co takhle pořídit jim krásnou kabelku z pravé hovězí kůže, kterou budou moci využít do práce? Máme pro vás hned dva tipy na naše nejlepší nabídky!
Tip na vánoční dárek: kožené podlouhlé kabelky
Váháte s dárkem pro ženu k Vánocům? Čas se již sice krátí, ale pořád není pozdě! A kabelku z pravé hovězí kůže za příznivé ceny rozradostní snad každou ženu. Ne každá však má v oblibě klasické modely, které jsou široké a nízké - některé mohou upřednostňovat podlouhlé kousky, jenž vykouzlí opticky vyšší postavu. A co byste řekli na to, že máme jeden model, ke kterému se dodává psaníčko zdarma? Pojďme se na to společně podívat!
Tip na vánoční dárek: luxusní minimalistické kožené kabelky
Ženy a jejich vášeň pro kvalitní kabelky je věcí, o kterou by měl každý muž pečovat. Pokud si tedy nevíte rady s vánočním dárkem pro vaši milovanou, sestru, maminku či babičku, máme pro vás dva skvělé tipy na luxusní minimalistické kabelky, které rozzáří tvář každé darované ženě!
Tip na vánoční dárek: velké luxusní kožené kabelky
První adventní neděle je za námi a s ní přichází i největší čas na vymýšlení, co věnovat pod stromeček svým nejbližším. Ne vždy je však rozhodování jednoduché - trefit se do vkusu může být oříšek, nicméně my vám s tím rádi pomůžeme. Máme pro vás totiž hned dva tipy na dárek pro všechny maminky, drahé polovičky, babičky, sestry a zkrátka všechny, co se vyžívají v kabelkách - luxusní kousky z pravé hovězí kůže za nízkou cenu.
BACK TO SCHOOL: nejlepší kožené batohy do školy
Už za několik dní se většina studentů vrátí zpět do lavic, a tento rok pro hodně z nich bude ten nejtěžší - po skoro dvou letech se k nám totiž vrací prezenční výuka, na kterou si studenti odvykli. A tak se do jejich životů vrátí časné vstávání, pozdní příchody domů a bude jim trvat, než si na tento režim opět zvyknou. Je proto v zájmu každého z nás je podpořit - proč jim tedy nepořídit nějaký nový kvalitní batoh, který jim udělá radost a bude je

Jaká barva spojuje léto a podzim?

     0 Comments  Počet přečtení (1799)
Jaká barva spojuje léto a podzim?
Srpen nám pomalu končí a jeho chladné podnebí připomíná, že přichází období podzimu. Namísto veselých sytých barev začneme nosit ty klidnější, například hnědou či klasickou černou. Která barva se však považuje za přechodovou mezi létem a podzimem? A která barva tato dvě období spojuje? Za nás je to rozhodně vínová! Má v sobě totiž pozůstatky hravé romantické červené, ale zároveň budí tajemno a připomíná říjnové listy stromů. V tomto duchu jsme s

Trendy kabelky pro podzim 2021

     0 Comments  Počet přečtení (662)
Trendy kabelky pro podzim 2021
Letní sezóna se chýlí ke konci a vystřídá ji chladné podzimní klima, na které se mnoho z nás velice těší. Období pohodlných svetrů, horkých čajů a padajícího listí má zkrátka své kouzlo a je třeba dbát na to, abychom na něho byli připraveni; i co se kabelek týče. Trendy se mění a co bylo in v létě už na podzim být nemusí. My jsme si však pro vás připravili pár typů kabelek, které budou letos v módě právě na podzim.

4 tipy pro správné vrstvení oblečení

     0 Comments  Počet přečtení (348)
4 tipy pro správné vrstvení oblečení
Všichni víme, jak to koncem léta chodí - sezónní počasí začíná slábnout, listy se mění ve znamení podzimu a my bojujeme s vhodným oblečením, ve kterém by nám bylo příjemně celý den. Rána totiž sice bývají už chladnější, nicméně odpoledne často stále praží slunce. Klíčovým atributem je jednoduchý módní trik: vrstvení. Konec léta je sezóna vrstvení, nicméně to není tak snadné - nemůžete na sebe hodit jen tak ledajaké náhodné kousky. Vrstvení v

Ženské růžové kožené kabelky

     0 Comments  Počet přečtení (320)
Ženské růžové kožené kabelky
Růžová - to jest barva, které se mnohé z nás žen štítí. Je to přece tak křiklavá barva, vůbec k ničemu se nehodí a připadáme si s ní jako ty hloupé blondýny ve filmech… zamysleme se nad tím ale. Růžová přece nemusí být nutně sytá, do očí bijící a symbolem jakési „hlouposti“. Ve skutečnosti se jedná o velmi něžnou barvu, jež vyzařuje pozitivní energii a volnost. Dovolte mi citovat symboliku této barvy:

Kožené aktovky a tašky pro muže

     0 Comments  Počet přečtení (412)
Kožené aktovky a tašky pro muže
To, že si ženy potrpí na kvalitních kabelkách, je obecně známý fakt. Je přeci velmi příjemné mít možnost s sebou nosit všechny naše potřebné věci. Jak to ale mají muži? Nosí věci jen tak po kapsách, a pokud toho mají víc, zvolí raději batoh? Rozhodně to mají těžší než ženy, jelikož kabelky pro muže jsou stále poněkud kontroverzní tematikou. Není však nic zvláštního na tom, když si muž koupí koženou aktovku či tašku. Ba naopak to svědčí o tom,
Výběr té správné kabelky pro různé příležitosti
Pokud o životě víme jednu věc, je to to, že kabelek není nikdy dost. S tolika různými druhy a barvami, ze kterých lze vybírat, a s každou sezónou objevující zbrusu nového designera, je více než než žádoucí mít jednu kabelku pro každou příležitost, jež dodá třešničku na dortu jakémukoliv outfitu a razítko vaší vlastní osobnosti. Jedna věc, kterou obvykle zapomínáme vzít v úvahu při výběru kabelky, je však praktičnost. Pro většinu z nás je styl

Nejveselejší žluté kožené kabelky

     0 Comments  Počet přečtení (946)
Nejveselejší žluté kožené kabelky
Žlutá je rozhodně jedna z nejveselejších barev, jaké existují, a proto je těžké ji nemilovat. Jakožto bledá blondýna se musím přiznat, že jsem se dlouhá léta této barvě záměrně vyhýbala ve strachu, že v ní budu vypadat ještě bledší, nicméně s věkem jsem se do ní zamilovala i já. Ne vždy mám však chuť přímo na žluté oblečení, a proto obvykle volím spíše doplňky této celoroční barvy, jež je obzvlášť příhodná právě na letním sluníčku.
3 důvody, proč je nyní v módě ta správná doba na experimentování
Pokud jde o to, jak se každá z nás obléká, je velice snadné spadnout do své komfortní zóny. V průběhu let poznáváme styly a kousky, které se k nám hodí, a často podvědomě upřednostňujeme jisté značky a materiály, které již máme ozkoušené. Skutečností také je, že v posledním uplynulém roce jsme nejčastěji nosili pohodlné domácí oblečení kvůli pandemii. Teď, kdy se již postupně opět vše otevírá a pořádají se akce, je čas se z této rutiny dostat a v

Kompaktní kožené kabelky s letními vzory

     0 Comments  Počet přečtení (991)
Kompaktní kožené kabelky s letními vzory
Letní období už klepe na vrátka a dává o sobě znát prostřednictvím svých neúprosných vysokých teplot, obzvlášť v posledních dnech. Ačkoliv ale bojujeme s nadprůměrnými teplotami, těchto pár nadcházejících měsíců v sobě nese i spoustu příležitostí k dobré zábavě - letní festivaly, letní kina, pikniky na louce či v lese, párty u bazénu a spoustu dalšího. Nosit však s sebou na takové akce objemné kabelky přes rameno není komfortní, mnohem pohodlnějš

Dámské kabelky a jejich historie

     0 Comments  Počet přečtení (435)
Dámské kabelky a jejich historie
V dnešní době je kabelka nepostradatelným módním doplňkem, který ve svém šatníku vlastní drtivá většina žen. Mimo osobních dokladů, telefonu a peněženky, bez kterých bychom neudělali ani krok, se v nich také ukrývají kdejaká tajemství - rtěnky, pudr, parfémy, antibakteriální gel, hygienické potřeby a velká spousta dalšího. Zamýšleli jste se ale někdy nad tím, jak taková kabelka vlastně vznikla a kdy? Pojďme se na to společně podívat.
Jaký je nejpraktičtější druh kabelky? Známe odpověď!
Druhů kabelek na dnešním trhu je vskutku velké množství, a není proto neobvyklé se v nich poněkud ztrácet. Různé velikosti, tvary, účely, materiály - a snad každá kombinace má své vlastní označení. Jedna se hodí do města, druhá na formální večeři, další zase na sportovní náčiní; to aby se v tom čert vyznal. Existuje však jeden typ kabelek, který by se mohl považovat za nejoblíbenější díky své praktičnosti. Tipnuli byste si, o jaký druh se jedná?
  • 1
  • 2
Showing 1 to 20 of 32 (1 Pages)