Kožené kabelky v podzimních hnědých odstínech
Zanedlouho už sytou zeleň stromů vystřídají nádherné oranžové, červené a hnědé barvy. Ne nadarmo se říká, že podzim je tím nejkrásnějším ročním obdobím. A proč se jím tedy neinspirovat a nepořídit si například hnědou kabelku, která se k němu bude perfektně hodit? V dnešním článku si představíme tři krásky ve třech různých odstínech hnědé barvy.
Čtěte více 23. 09. 2022 15:56 Počet přečtení(56)
BACK TO OFFICE: nejlepší kožené kabelky do práce
Letní sezóna se nám pomalu chýlí ke konci a blíží se podzim, který s sebou přináší nové příležitosti. Nestihli jste si letos vyrazit na luxusní dovolenou? Chcete nadcházející sezónu zahájit v nových barvách a duchu? Udělejte si radost s novou kabelkou do práce, kterou vám budou kolegyně závidět a do které se vám vleze spousta věcí. Máme pro vás hned tři tipy!
Čtěte více 23. 09. 2022 15:44 Počet přečtení(54)
Nejlépe kombinovatelné bílé kožené kabelky
Zamyslíme-li se nad otázkou, která barva se hodí téměř ke všemu, jistě nás mezi prvními odpovědmi napadne právě bílá. Narozdíl od jejího pravého opaku - černé - totiž dokáže prosvětlit a rozveselit jakýkoliv outfit. A pakliže patříte mezi ty, co nemají štěstí a každé bílé triko či halenku si ihned zašpiní jídlem, pořiďte si v této barvě alespoň kabelku! Máme pro vás hned několik tipů.
Čtěte více 8. 08. 2022 16:12 Počet přečtení(99)
NOVINKA: luxusní kožené peněženky
Dámy, konečně je to tady - sortiment našeho e-shopu se rozšiřuje a nově kromě kabelek nabízíme rovněž i prvotřídní peněženky z pravé hovězí kůže za velmi pěkné peníze. Co takhle si nákup kabelky spojit a udělat si radost i novou peněženkou, jenž vydrží celá léta? Máme pro vás první 3 tipy na ty, které nám nejvíce padly do oka!
Čtěte více 8. 06. 2022 14:07 Počet přečtení(343)
Letní žluté kožené kabelky
Dámy, štítíte se někdy křiklavých barev a schválně se vyhýbáte sytým odstínům vašich doplňků? Pokud jste na tuto otázku odpověděly kladně, berte tento článek jako výzvu a zkuste si pořídit nějakou krásnou, výrazně žlutou kabelku, která rozzáří váš outfit a se kterou omládnete o několik let!
Čtěte více 25. 04. 2022 16:22 Počet přečtení(583)
Hnědé kožené kabelky pro každou příležitost
Hnědá je díky své všestrannosti velmi populární v oblasti doplňků. Hodí se totiž k téměř každé barvě a kabelky v této barvě oplývají elegantním kouzlem a dlouhověkostí. Věříme tedy, že by každá žena měla nějakou hnědou kabelku vlastnit, a rádi vám s výběrem pomůžeme!
Čtěte více 17. 02. 2022 15:15 Počet přečtení(737)
Stylové retro crossbody kabelky
Rok 2022 zůstává, co se trendů týče, zatím nezměněný - stále letí vintage kousky, které byly in v osmdesátých a devadesátých letech. Ne každý však skladuje ve své skříni třicet let staré oblečení a doplňky. Nemusíte však zoufat, pokud v té svojí nic v takovém stylu nemáte a vaši rodiče či prarodiče všechno vyházeli do koše - my pro vás máme dva tipy na crossbody kabelky, jejichž styl a zpracování jsou v módě již přes dvacet let a jsou tak dokonal
Čtěte více 15. 01. 2022 11:00 Počet přečtení(901)
Tip na vánoční dárek: kožené kabelky do práce
Stále váháte s dárkem na Vánoce pro vaši drahou polovičku, maminku, sestru či kamarádku? Čas se pomalu krátí, ale pořád není příliš pozdě! Co takhle pořídit jim krásnou kabelku z pravé hovězí kůže, kterou budou moci využít do práce? Máme pro vás hned dva tipy na naše nejlepší nabídky!
Čtěte více 12. 12. 2021 16:03 Počet přečtení(461)
Tip na vánoční dárek: kožené podlouhlé kabelky
Váháte s dárkem pro ženu k Vánocům? Čas se již sice krátí, ale pořád není pozdě! A kabelku z pravé hovězí kůže za příznivé ceny rozradostní snad každou ženu. Ne každá však má v oblibě klasické modely, které jsou široké a nízké - některé mohou upřednostňovat podlouhlé kousky, jenž vykouzlí opticky vyšší postavu. A co byste řekli na to, že máme jeden model, ke kterému se dodává psaníčko zdarma? Pojďme se na to společně podívat!
Čtěte více 10. 12. 2021 17:13 Počet přečtení(418)
Tip na vánoční dárek: luxusní minimalistické kožené kabelky
Ženy a jejich vášeň pro kvalitní kabelky je věcí, o kterou by měl každý muž pečovat. Pokud si tedy nevíte rady s vánočním dárkem pro vaši milovanou, sestru, maminku či babičku, máme pro vás dva skvělé tipy na luxusní minimalistické kabelky, které rozzáří tvář každé darované ženě!
Čtěte více 4. 12. 2021 13:44 Počet přečtení(546)
Tip na vánoční dárek: velké luxusní kožené kabelky
První adventní neděle je za námi a s ní přichází i největší čas na vymýšlení, co věnovat pod stromeček svým nejbližším. Ne vždy je však rozhodování jednoduché - trefit se do vkusu může být oříšek, nicméně my vám s tím rádi pomůžeme. Máme pro vás totiž hned dva tipy na dárek pro všechny maminky, drahé polovičky, babičky, sestry a zkrátka všechny, co se vyžívají v kabelkách - luxusní kousky z pravé hovězí kůže za nízkou cenu.
Čtěte více 30. 11. 2021 16:21 Počet přečtení(1056)
BACK TO SCHOOL: nejlepší kožené batohy do školy
Už za několik dní se většina studentů vrátí zpět do lavic, a tento rok pro hodně z nich bude ten nejtěžší - po skoro dvou letech se k nám totiž vrací prezenční výuka, na kterou si studenti odvykli. A tak se do jejich životů vrátí časné vstávání, pozdní příchody domů a bude jim trvat, než si na tento režim opět zvyknou. Je proto v zájmu každého z nás je podpořit - proč jim tedy nepořídit nějaký nový kvalitní batoh, který jim udělá radost a bude je
Čtěte více 31. 08. 2021 10:13 Počet přečtení(589)
Jaká barva spojuje léto a podzim?
Srpen nám pomalu končí a jeho chladné podnebí připomíná, že přichází období podzimu. Namísto veselých sytých barev začneme nosit ty klidnější, například hnědou či klasickou černou. Která barva se však považuje za přechodovou mezi létem a podzimem? A která barva tato dvě období spojuje? Za nás je to rozhodně vínová! Má v sobě totiž pozůstatky hravé romantické červené, ale zároveň budí tajemno a připomíná říjnové listy stromů. V tomto duchu jsme s
Čtěte více 30. 08. 2021 20:18 Počet přečtení(1886)
Trendy kabelky pro podzim 2021
Letní sezóna se chýlí ke konci a vystřídá ji chladné podzimní klima, na které se mnoho z nás velice těší. Období pohodlných svetrů, horkých čajů a padajícího listí má zkrátka své kouzlo a je třeba dbát na to, abychom na něho byli připraveni; i co se kabelek týče. Trendy se mění a co bylo in v létě už na podzim být nemusí. My jsme si však pro vás připravili pár typů kabelek, které budou letos v módě právě na podzim.
Čtěte více 24. 08. 2021 20:21 Počet přečtení(758)
4 tipy pro správné vrstvení oblečení
Všichni víme, jak to koncem léta chodí - sezónní počasí začíná slábnout, listy se mění ve znamení podzimu a my bojujeme s vhodným oblečením, ve kterém by nám bylo příjemně celý den. Rána totiž sice bývají už chladnější, nicméně odpoledne často stále praží slunce. Klíčovým atributem je jednoduchý módní trik: vrstvení. Konec léta je sezóna vrstvení, nicméně to není tak snadné - nemůžete na sebe hodit jen tak ledajaké náhodné kousky. Vrstvení v
Čtěte více 22. 08. 2021 17:47 Počet přečtení(424)
Ženské růžové kožené kabelky
Růžová - to jest barva, které se mnohé z nás žen štítí. Je to přece tak křiklavá barva, vůbec k ničemu se nehodí a připadáme si s ní jako ty hloupé blondýny ve filmech… zamysleme se nad tím ale. Růžová přece nemusí být nutně sytá, do očí bijící a symbolem jakési „hlouposti“. Ve skutečnosti se jedná o velmi něžnou barvu, jež vyzařuje pozitivní energii a volnost. Dovolte mi citovat symboliku této barvy:
Čtěte více 14. 08. 2021 11:44 Počet přečtení(394)
Kožené aktovky a tašky pro muže
To, že si ženy potrpí na kvalitních kabelkách, je obecně známý fakt. Je přeci velmi příjemné mít možnost s sebou nosit všechny naše potřebné věci. Jak to ale mají muži? Nosí věci jen tak po kapsách, a pokud toho mají víc, zvolí raději batoh? Rozhodně to mají těžší než ženy, jelikož kabelky pro muže jsou stále poněkud kontroverzní tematikou. Není však nic zvláštního na tom, když si muž koupí koženou aktovku či tašku. Ba naopak to svědčí o tom,
Čtěte více 28. 07. 2021 13:38 Počet přečtení(515)
Výběr té správné kabelky pro různé příležitosti
Pokud o životě víme jednu věc, je to to, že kabelek není nikdy dost. S tolika různými druhy a barvami, ze kterých lze vybírat, a s každou sezónou objevující zbrusu nového designera, je více než než žádoucí mít jednu kabelku pro každou příležitost, jež dodá třešničku na dortu jakémukoliv outfitu a razítko vaší vlastní osobnosti. Jedna věc, kterou obvykle zapomínáme vzít v úvahu při výběru kabelky, je však praktičnost. Pro většinu z nás je styl
Čtěte více 30. 06. 2021 12:53 Počet přečtení(691)
Nejveselejší žluté kožené kabelky
Žlutá je rozhodně jedna z nejveselejších barev, jaké existují, a proto je těžké ji nemilovat. Jakožto bledá blondýna se musím přiznat, že jsem se dlouhá léta této barvě záměrně vyhýbala ve strachu, že v ní budu vypadat ještě bledší, nicméně s věkem jsem se do ní zamilovala i já. Ne vždy mám však chuť přímo na žluté oblečení, a proto obvykle volím spíše doplňky této celoroční barvy, jež je obzvlášť příhodná právě na letním sluníčku.
Čtěte více 29. 06. 2021 16:13 Počet přečtení(1043)
3 důvody, proč je nyní v módě ta správná doba na experimentování
Pokud jde o to, jak se každá z nás obléká, je velice snadné spadnout do své komfortní zóny. V průběhu let poznáváme styly a kousky, které se k nám hodí, a často podvědomě upřednostňujeme jisté značky a materiály, které již máme ozkoušené. Skutečností také je, že v posledním uplynulém roce jsme nejčastěji nosili pohodlné domácí oblečení kvůli pandemii. Teď, kdy se již postupně opět vše otevírá a pořádají se akce, je čas se z této rutiny dostat a v
Čtěte více 28. 06. 2021 14:01 Počet přečtení(723)
  • 1
  • 2
Zobrazeno 1 až 20 z 35 (1 Stránky)