Hnědé kožené kabelky pro každou příležitost
Hnědé kožené kabelky pro každou příležitost
Hnědá je díky své všestrannosti velmi populární v oblasti doplňků. Hodí se totiž k téměř každé barvě a kabelky v této barvě oplývají elegantním kouzlem a dlouhověkostí. Věříme tedy, že by každá žena měla nějakou hnědou kabelku vlastnit, a rádi vám s výběrem pomůžeme! 

1. Prostorná stylová kabelka přes rameno BUSINESS

Kabelka Business je dokonalým kandidátem pro vašeho společníka do práce. Její elegantní minimalistický vzhled a kožené provedení z ní dělá luxusní kousek a pohodlně se do ní vleze třeba i notebook nebo A4 dokumenty.
Máme ji skladem a můžete se na ni podívat ZDE.

2. Camel kožená kabelka a batoh KARIN 2v1

Pokud si zakládáte na praktičnosti, Karin 2v1 je model přesně pro vás. Jedná se totiž o kabelku s jedním dlouhým poutkem, které se dá poupravit tak, aby se z něho staly dvě a vy jste tak mohla kabelku nosit jako batoh. Přední kapsička na ty nejdůležitější věci, které chcete mít po ruce, plus boční kapsa na zip už jsou jen třešničkou na dortu.
Více informací ZDE.

3. Moderní camel kabelka přes rameno MELANI TWO WINTER

Melani Two Winter je klasickou podlouhlou kabelkou typu shopper s nepatrně strukturovaným povrchem a originálním zapínáním na šňůrku. Vyztužené dno chrání její obsah a dvě ucha zaručují pohodlné nošení.
Tento model si můžete zakoupit ZDE.

4. Camel kožená kabelka přes rameno DARCI LITTLE

Tento model je na našem e-shopu velmi populární a není se čemu divit - jedná se o velmi moderně zpracovaný kousek, který jen tak z módy nevyjde a jeho kvalitu navíc podtrhuje fakt, že se jedná o kabelku z pravé hovězí kůže - ostatně jako všechny naše modely.
Pokud vás kabelka zaujala, můžete si o ní přečíst a koupit si ji ZDE.

5. Luxusní hnědá kožená kabelka přes rameno CATHERINE

Catherine je dokonalým příkladem naprosté elegance a prvotřídní kvality. Dvě krátká ucha, nastavitelný popruh navíc, ochranné cvočky na spodní straně, vyztužené dno - toto je jen hrstka klíčových vlastností této krásky. Hodit se vám bude jak do práce, tak na různé schůzky a procházky městem.
Neváhejte a pořiďte si ji ZDE.

6. Stylová camel kabelka přes rameno ADELE TWO

Naším posledním tipem je koňaková kabelka Adele Two, která disponuje svým hladkým povrchem, zadní kapsičkou a kvalitním stříbrným kováním. Ani u ní nechybí nastavitelný popruh navíc, který dosahuje délky až 130 cm.
Pořídit si ji můžete ZDE.