Tip na vánoční dárek: kožené podlouhlé kabelky
Tip na vánoční dárek: kožené podlouhlé kabelky
Váháte s dárkem pro ženu k Vánocům? Čas se již sice krátí, ale pořád není pozdě! A kabelku z pravé hovězí kůže za příznivé ceny rozradostní snad každou ženu. Ne každá však má v oblibě klasické modely, které jsou široké a nízké - některé mohou upřednostňovat podlouhlé kousky, jenž vykouzlí opticky vyšší postavu. A co byste řekli na to, že máme jeden model, ke kterému se dodává psaníčko zdarma? Pojďme se na to společně podívat!

Nadčasová luxusní kabelka MELANI

Elegantní pojmenování Melani k tomuto modelu dokonale sedí - podlouhlá shopper kabelka přes rameno dokáže komplimentovat jakoukoliv dívku či ženu. Vysokou kvalitu dokazuje její semišový povrch, jenž je velmi příjemný na dotek a dvě pevná ucha sloužící k nošení zaručují pohodlné nošení jejího obsahu. Pohodlně se do ní vleze například notebook, A4 dokumenty, učebnice a podobné věci. Zapíná se na klips s magnetem a její třešničkou na dortu je stříbrné kování.
Víte, proč ještě je tento kousek u nás tolik populární? Protože k němu zdarma dostanete malé psaníčko stejné barvy, které je ke kabelce připnuté. Můžete si tak v něm nosit jakékoliv drobné věci či je použít jako peněženku nebo kapsičku na telefon. V případě potřeby se navíc dá od kabelky oddělit a nosit jako samostatný kousek.
Prohlédněte si na našem e-shopu tři nejoblíbenější barevné varianty: ČERVENÝ MODEL HNĚDÝ MODEL ČERNÝ MODEL

Shopper kabelka přes rameno MELANI TWO WINTER

Melani Two Winter je příbuzná první kabelce a nepřichází s ní sice psaníčko, nicméně je o něco větší, prostornější a vhodná pro ženy, které toho s sebou potřebují nosit opravdu hodně. Nepatrně strukturovaný povrch jí dodává na jednoduchosti a zapínání na šňůrku je velmi estetické. Vyztužené dno navíc ochrání veškerý její obsah a má o něco delší ucha než první model, tudíž se dá pohodlně nosit třeba i v mohutné zimní bundě.
Velice oblíbené jsou u nás dva modely: KOŇAKOVÝ MODEL HNĚDÝ CAMEL MODEL