Tip na vánoční dárek: elegantní kožené kabelky!
Tip na vánoční dárek: elegantní kožené kabelky!

V předchozím článku jsme vám dávali 5 tipů na vzorované kožené kabelky, které jsou velmi trendy a potěší jakoukoliv ženu. V tomto článku se podíváme na dalších pět adeptů na skvělý dárek k Vánocům - tentokrát na jednobarevné minimalistické modely, se kterými nemůžete šlápnout vedle.

Psaníčko ALESSIA

Účastní-li se vaše žena ráda různých společenských akcí, pak zazáří s tímto luxusním černě lesklým psaníčkem se zdobnými kamínky, atypickým vzorem a stříbrným kováním. Do této drobné krasavice se pohodlně vleze telefon, klíče, peněženka a oblíbená rtěnka.

Kabelka přes rameno CHIARA

Pakliže se vám líbí vzor první kabelky, ale toužíte po něčem trochu větším a méně nápadným, pak je pro vás dokonalá CHIARA - model s nastavitelným popruhem, velmi podobným vzorem a lesklým povrchem. Je o něco větší než ALESSIA, tudíž si ji můžete klidně vzít i do města na nákupy nebo na kávu s kamarádkami.

Originální JANESI

Třetí elegánkou v našem článku je jedinečná kožená kabelka JANESI, kterou definuje oblý tvar a vskutku zajímavé jemné vzorování stejné barvy. Kabelka je minimalistická, ale zároveň v sobě nosí jakési kouzlo a přitahuje pozornost. Její velikou výhodou je také její všestrannost - hodí se jak na společenské akce, tak na neformální procházky po městě.

Luxusní LAURA

Pro milovnice prvotřídního luxusu tu máme model LAURA, který se pyšní atypickým tvarem, zlatým kováním a solidním uchem, který má dlouhou životnost a jen tak se neošoupe. Lesklý povrch a jemné vzorování jen podtrhuje jeho prvotřídní kvalitu a hodí se stejně jako model JANESI ke všem událostem.

Praktická EMMA

Třešničkou na dortu našeho seznamu elegantních kožených kabelek zakončuje tato praktická EMMA v šedé barvě se stříbrným kováním, jenž díky své velikosti poslouží klidně i jako pracovní kousek. Může se kombinovat jak se šaty, tak i s džínami a mikinou - představivosti se meze nekladou.