Stylové retro crossbody kabelky
Stylové retro crossbody kabelky
Rok 2022 zůstává, co se trendů týče, zatím nezměněný - stále letí vintage kousky, které byly in v osmdesátých a devadesátých letech. Ne každý však skladuje ve své skříni třicet let staré oblečení a doplňky. Nemusíte však zoufat, pokud v té svojí nic v takovém stylu nemáte a vaši rodiče či prarodiče všechno vyházeli do koše - my pro vás máme dva tipy na crossbody kabelky, jejichž styl a zpracování jsou v módě již přes dvacet let a jsou tak dokonalou investicí do vás, jelikož jejich šarm neustává.

Camel kožená crossbody kabelka JORDANE

Nic nekřičí „retro luxus“ víc než právě krásná kabelka Jordane. Dostupná je na našem e-shopu hned v několika barevných provedeních, nicméně odstín camel hnědá je ze všech nejoblíbenější. Je to model, po kterým by prahnula každá hippie duše a je vhodná na nejrůznější festivaly, výlety do města či na kratší procházky do přírody. Pohodlně se do ní vlezou všechny potřebné věci, jako telefon, peněženka, klíče a hygienické potřeby. Zaoblený design z ní dělá velmi elegantní a jemný doplněk k vašemu outfitu a třešničkou na dortu je její zlaté kování. Praktická je i její zadní kapsička a vyztužené dno, které ochrání veškerý uložený obsah. 
Podívejte se tuhle semišovou krásku na našem e-shopu.

Koňakově hnědá crossbody kabelka TORI TWO

Pakliže se vám líbí tyto menší kabelky přes rameno, ale máte tendenci nosit s sebou více věcí, Tori Two bude vaším skvělým řešením. Je totiž větší než Jordane a má velmi praktický design - disponuje hlavní přihrádkou, přes kterou vede ještě další „vak“ na zip, ze kterého je tak další prostorná přihrádka, jenž můžete naplnit. Celou kabelku pak doplňuje přívěšek se střapci a semišový povrch příjemný na dotek. Nastavitelný popruh můžete přizpůsobit vaší výšce a postavě a docílit tak maximálního pohodlí při nošení.
Dostupná a za skvělou cenu je na našem e-shopu hned v pěti barevných provedeních.