Tip na vánoční dárek: kožené kabelky do práce
Tip na vánoční dárek: kožené kabelky do práce
Stále váháte s dárkem na Vánoce pro vaši drahou polovičku, maminku, sestru či kamarádku? Čas se pomalu krátí, ale pořád není příliš pozdě! Co takhle pořídit jim krásnou kabelku z pravé hovězí kůže, kterou budou moci využít do práce? Máme pro vás hned dva tipy na naše nejlepší nabídky!

Luxusní kožená pracovní kabelka BUSINESS

Stylová kožená kabelka přes rameno Business je snem každé workoholičky. Je dlouhá 40 centimetrů a vysoká 30 centimetrů, tudíž se do ní pohodlně vlezou A4 dokumenty, notebook, učebnice a spousta dalších nezbytných věcí. Prvotřídní je však její kvalitní zpracování - minimalistický design, hladký povrch kůže, ochranné cvočky na spodní straně, nastavitelný popruh navíc, vyztužené dno, stříbrné kování… to a mnohem více z ní dělá dokonalou volbu i pro náročné zákazníky. 
Uvnitř kabelky se nachází celkem dvě klasické přihrádky a jedna přihrádka uprostřed na zip. Nechybí jí ani vnitřní postranní kapsička na telefon, klíče či obdobné drobnosti. Samotné zapínání kabelky je potom jedním zipem, který ochrání její obsah před nežádoucími kolemjdoucími.
Skladem ji naleznete na našem e-shopu a mezi oblíbené barvy patří:

Moderní kabelka přes rameno DARCI LITTLE

Narozdíl od modelu Business, jehož tělo je pevné a drží tvar, kabelka Darci Little je poddajná svému obsahu a čiší z ní modernost a elegance. Také je o něco menší - na délku má 34 centimetrů. To však neznamená, že ani do ní se nevlezou dokumenty A4 či pracovní notebook. Nepatrně strukturovaný povrch jako má tato, je u kabelek velmi oblíbený a třešničkou na dortu je ozdoba ve stejné barvě modelu. I Darci Little disponuje vyztuženým dnem, které ochrání vše skryté uvnitř a kapsička na zip ukrytá uvnitř skvěle poslouží jako úložný prostor pro nejvzácnější předměty.
Prohlédnout a objednat si ji můžete na našem e-shopu, přičemž pokud váháte nad barvou, zaručujeme vám, že mezi ty nejnakupovanější patří: