Nejlépe kombinovatelné bílé kožené kabelky
Nejlépe kombinovatelné bílé kožené kabelky
Zamyslíme-li se nad otázkou, která barva se hodí téměř ke všemu, jistě nás mezi prvními odpovědmi napadne právě bílá. Narozdíl od jejího pravého opaku - černé - totiž dokáže prosvětlit a rozveselit jakýkoliv outfit. A pakliže patříte mezi ty, co nemají štěstí a každé bílé triko či halenku si ihned zašpiní jídlem, pořiďte si v této barvě alespoň kabelku! Máme pro vás hned několik tipů.

KOŽENÁ KABELKA PŘES RAMENO ALISANE

Tato nádherná sněhově bílá minimalistická kabelka je ztělesněním vysoké kvality a luxusu. Vyztužené dno, ochranné cvočky na spodní straně, zlaté kování, pravá hovězí kůže - co víc si od kabelky přát? Ať už rády nosíte elegantní oblečení či něco více hravého, tento model sedne k čemukoliv. Za zmínku stojí i její dokonalá velikost - pohodlně se vám do ní vleze třeba pracovní notebook, A4 desky, skleněná lahev s vodou a spoustu dalšího, aniž by působila obrovsky.
Kabelku máme skladem s dopravou a dárkem zdarma, podívat se na ni můžete ZDE.

DESIGNOVÁ KOŽENÁ KABELKA DO RUKY ADELINE TWO

Pakliže hledáte spíše menší kabelku na procházky po městě nebo společenské akce, ADELINE TWO vám bude věrným společníkem. Její atypický tvar, zlaté kování a roztomilá, avšak praktická velikost, z ní dělá velmi atraktivní model, který vám budou ženy závidět. Přestože se řadí mezi menší kabelky, obsahuje potřebnou zadní kapsičku na drobnosti a plně tak využívá svou velikost. Ocenit také musíme nastavitelný popruh navíc o délce až 130 cm, tudíž sedne opravdu komukoliv.
Tuhle designovku si můžete pořídit ZDE.

KVĚTINOVÁ KOŽENÁ KABELKA PŘES RAMENO ROYAL FLOWER

Na závěr pro ty, co se přeci jen nebojí vzorů a barev, tu máme krásnou letní kabelku přes rameno ROYAL FLOWER, na jejímž bílém plátně se designéři vyřádili a ozdobili ji barevnými květinami a lístky, jež se rozpínají i po obou uchách. Oproti předchozím modelům má tento model stříbrné kování namísto zlatého, tudíž pokud dáváte přednost stříbrným šperkům, tak se k vám bude hodit nejvíce. Zapíná se jedním zipem a ukrývá v sobě postranní kapsičku na hygienické potřeby, kterou jistě ocení většina žen.