Tip na vánoční dárek: luxusní minimalistické kožené kabelky
Tip na vánoční dárek: luxusní minimalistické kožené kabelky
Ženy a jejich vášeň pro kvalitní kabelky je věcí, o kterou by měl každý muž pečovat. Pokud si tedy nevíte rady s vánočním dárkem pro vaši milovanou, sestru, maminku či babičku, máme pro vás dva skvělé tipy na luxusní minimalistické kabelky, které rozzáří tvář každé darované ženě!

Kabelka do ruky DONNA

DONNA je kvalitně zpracovaný model z pravé hovězí kůže, který bude ozdobou každé ženy. Jeho jednoduchý design zaručuje, že se snadno trefíte do vkusu darované osoby, a že bude kabelka využita na maximum, jelikož se hodí opravdu ke každému outfitu. Přestože se jedná o kabelku do ruky, pohodlně se do ní vleze i dokument A4 nebo notebook, tudíž může posloužit i jako doplněk do práce či do školy. 
Stříbrné kování jí dodává na stylovosti a nastavitelný popruh navíc a zdarma umožní pohodlné nošení i těžkého obsahu. Kabelka má navíc i ochranné cvočky na spodní staně, jenž ji chrání před odřením. Vše završuje praktická zadní kapsička na ty nejdůležitější věci jako je telefon, klíče či nezbytné hygienické potřeby. 
Pořídit ji můžete u nás na e-shopu a dostanete k ní i dárek zdarma. K dispozici je hned v několika provedení, přičemž mezi nejoblíbenější patří následující barvy:

Kabelka přes rameno CATHERINE

Pakliže darovaná osoba není úplně na hranaté tvary kabelek, ale líbí se jí ten minimalistický design, pak je pro ni nejlepším kandidátem právě model CATHERINE, který je velikostí podobný (o něco málo větší) modelu DONNA, nicméně jeho kraje jsou elegantně zaoblené a jehož povrch zdobí pouze logo značky Vera Pelle. Vyztužené dno kabelky a ochranné cvočky zaručují ochranu obsahu kabelky před tvrdšími nárazy a i tato má nastavitelný pruh o délce až 130 cm navíc a zdarma. Zapíná se na zip, má dvě ucha, látkovou podšívku, dvě přihrádky a vleze se do ní vše potřebné, aniž by svým vzhledem působila obrovsky, a to z ní dělá dokonalého společníka jak do města, tak do práce.
I tento model u nás máme skladem hned v několika barvách, ale dominují ji především dvě barvy: