NOVINKA: luxusní kožené peněženky
NOVINKA: luxusní kožené peněženky
Dámy, konečně je to tady - sortiment našeho e-shopu se rozšiřuje a nově kromě kabelek nabízíme rovněž i prvotřídní peněženky z pravé hovězí kůže za velmi pěkné peníze. Co takhle si nákup kabelky spojit a udělat si radost i novou peněženkou, jenž vydrží celá léta? Máme pro vás první 3 tipy na ty, které nám nejvíce padly do oka!

1. Světle růžová AURELIE

Začněme touhle rozkošnou malou peněženkou značky LORENTI, která v sobě skrývá lososově červený vnitřek. AURELIE obsahuje širokou přihrádku na bankovky, průhlednou přihrádku na kreditní kartu a nechybí jí ani zadní prostorná přihrádka na všechny vaše mince! Díky své kompaktnosti je velmi snadno přenosná - stačí vám zastrčit ji do kapsy a můžete vyrazit kamkoliv potřebujete a mít ji stále na dosah ruky. 
Dostupnou ji máme i v jiných barvách, podívejte se na ni zde.

2. Luxusní peněženka CATALINA

Nebojte, nezapomněli jsme ani na ty, kteří raději větší peněženku - CATALINA je model, do kterého se zamiluje každá žena, jež má ráda ve svých věcech pořádek a chce být vždy na všechno připravena. S tímhle kouskem vám nehrozí, že byste si něco omylem zapomněla doma - veškeré kreditky, řidičák, občanský průkaz i zákaznické karty do různých obchodů se vám do ní s přehledem vlezou.
Nejenže je velmi prostorná, je také velmi stylová - má lesklý povrch a minimalistický vzor rostliny. Stříbrné kování je pak už jen třešničkou na dortu. Podívejte se na ni blíže na našem e-shopu prostřednictvím tohoto odkazu.

3. Jedinečná kožená peněženka CORINE

Pro všechny, co se nebojí barev a nějakého toho zábavného vzoru - CORINE je krásný kousek se zapínáním na druky a vyrytým nápisem „GENUINE LEATHER“ jakožto důkaz, že je opravdu jedná o skutečnou hovězí kůži. Je dokonalým kompromisem mezi předešlými dvěma modely - obsahuje velký počet přihrádek na karty a zároveň je stále kompaktní.
Neváhejte a podívejte se na ni na našem e-shopu, kde ji máme skladem.