Ženské růžové kožené kabelky
Ženské růžové kožené kabelky
Růžová - to jest barva, které se mnohé z nás žen štítí. Je to přece tak křiklavá barva, vůbec k ničemu se nehodí a připadáme si s ní jako ty hloupé blondýny ve filmech… zamysleme se nad tím ale. Růžová přece nemusí být nutně sytá, do očí bijící  a symbolem jakési „hlouposti“. Ve skutečnosti se jedná o velmi něžnou barvu, jež vyzařuje pozitivní energii a volnost. Dovolte mi citovat symboliku této barvy:
„Růžová symbolizuje lásku, náklonnost a oddanost v srdeční úrovni, bez pudové smyslnosti. Je to barva něhy, jemnosti a oddanosti. Je to barva jemného způsobu života, zdrženlivé elegance, slavnostních nálad a sentimentálních citů. Je označována jako barva srdce a obsahuje jemnější kvality červené.“
Dejte této barvě šanci a pořiďte si v ní jednu z našich kabelek! Máme pro vás hned tři tipy a žádný strach - vybrali jsme odstíny, které jsou jemné a elegantní.

Světle růžová kabelka KAIRI

Tato kožená menší kabelka do ruky přímo srší luxusem. Jen si představte, jak s ní kráčíte po ulici ve vašich oblíbených šatech a slunečních brýlích. A nejenže luxusně vypadá - i samotné zpracování této kabelky je na vysoké úrovni. Důkazem je její vyztužené dno, praví hovězí kůže a ochranné cvočky na spodní straně, aby se vám povrch kabelky neopotřeboval. Zlaté kování je pak skvělou třešničkou na dortu.

Květinová kabelka JOSETTE

Minimalistická, a přitom stále tak neobyčejná a praktická, to je světle růžová až béžová kabelka do ruky, jejíž samozřejmostí je i nastavitelný popruh o délce až 130 cm zdarma. A co tuhle krásku dělá výjimečnou? Je to právě její květinový design, který je stejné barvy jako samotná kabelka a neruší tak její minimalistický dojem. Ocení každá žena, jenž se chce pustit do hravých barev, ale stále zůstat při zemi.

Crossbody kabelka BELLA

Nemusíte si však nutně hned kupovat velkou růžovou kabelku na každodenní nošení - můžete zvolit také menší model přes rameno, do kterého se vám vejde vše potřebné a může být vašim pomocníkem třeba na procházkách či na společenských akcích. Model Bella sice patří svou velikostí mezi malé kabelky, nicméně má hned dvě přihrádky plus zadní kapsu na zip.