Výběr té správné kabelky pro různé příležitosti
Výběr té správné kabelky pro různé příležitosti
Pokud o životě víme jednu věc, je to to, že kabelek není nikdy dost. S tolika různými druhy a barvami, ze kterých lze vybírat, a s každou sezónou objevující zbrusu nového designera, je více než než žádoucí mít jednu kabelku pro každou příležitost, jež dodá třešničku na dortu jakémukoliv outfitu a razítko vaší vlastní osobnosti.
Jedna věc, kterou obvykle zapomínáme vzít v úvahu při výběru kabelky, je však praktičnost. Pro většinu z nás je styl nad pohodlím mantrou, podle které se řídíme - ale co když, s několika pečlivými úvahami, můžeme mít obojí?
Abychom vám pomohli se správnou volbou při vašem nadcházejícím nákupním řádění, ukážeme vám ty nejlepší kabelky pro každou příležitost, z nichž všechny zaručeně pozvednou váš outfit a poskytnou praktičnost, která je potřeba.

Kabelka přes rameno

Chytrá, stylová a funkční taška s příčným popruhem je nezbytná pro rušné dny a cestování, ať už se vydáte do nového města, na procházky údolím nebo se procházíte po plážích. Tyto stylové a sofistikované kabelky se dodávají v různých stylech a nejenže dobře vypadají, ale máte díky nim volné ruce. A přestože batůžky a tašky na rameno mohou sloužit podobnému účelu, budete s nimi přitahovat kapesní zloděje a časem může být nepohodlné je tahat.
Modely s popruhem přes rameno často přicházejí s řadou kapes pro větší funkčnost a bezpečnost. Díky přihrádkám na mobilní telefon, kapsám na zip pro vaše cennosti a na další doklady, se z cestování na nová místa stane mnohem příjemnější zážitek.
Pro inspiraci se můžete podívat na naše crossbody modely LORREINEKARIN TWO a ALICE.

Psaníčko

Ačkoliv psaníčka nemusí být zrovna tou nejpraktičtější volbou pro víkendový pobyt, naše ve skříni by mít měla a je ideální volbou pro večerní plesy, romantické večeře či na svatby. Kompaktní a elegantní psaníčko vám ponese ty nejdůležitější předměty, které budete během večera potřebovat - včetně telefonu, rtěnky a kreditní karty - aniž by docházelo k zastínění vašich krásných šatů nebo přidání nechtěného objemu vaší siluetě.
Mezi dva naše tipy na takové psaníčko patří modely BENETIA LITTLE a BENETIA.

Velká taška s uchy

Nemáte čas čekat na výdeji zavazadel po svém letu první třídou? Cestovat pouze s příručním zavazadlem se na první pohled může zdát jako risk, ale překvapilo by vás, co se do takové brašny všechno vejde.
Na našem e-shopu najdete třeba model ADINA, který je dokonalým kandidátem právě na cestování.