Větší kožené kabelky pro větší příležitosti
Větší kožené kabelky pro větší příležitosti
V dnešním článku se společně podíváme na dva modely luxusních kožených kabelek, které lehce vyčnívají nad ostatními svou velikostí. Jen si vzpomeňte, kolik věcí ve vaší kabelce neustále nosíte. Většinu z nich navíc ani nikdy nakonec nepotřebujete, nicméně ani to vám nezabrání v tom je i tak s sebou všude tahat. Co kdyby náhodou, že ano? Šminky, hřeben, parfém, peněženka, náhradní boty, lahev s vodou, diář,… všechny tyto věci a mnoho dalších nám ženám připadají smrtelně důležité a často bez nich nedáme ani krok. 
Je tedy potřeba sehnat si prostornou kabelku, která všechny tyto věci pojme, a zároveň si zachová svou eleganci a kouzelnost. S výběrem vám velmi rádi poradíme!

LORREINE

Pokud náš e-shop znáte, víte, že nabízíme kvalitní kabelky z pravé hovězí kůže od italské značky Vera Pelle. Nepřekvapí vás tedy, že naším prvním doporučeným modelem je crossbody kabelka do ruky i přes rameno Lorreine, která vám zvládne dělat společníka za jakékoliv situace. Je dlouhá 38 cm, vysoká 30 cm a má obdélníkové vyztužené dno. Právě díky těmto vlastnostem je skvělým kandidátem pro ty, kteří s sebou rádi všude berou hodně věcí. A pokud by byl její obsah obzvlášť těžký, nabízí i nastavitelný popruh navíc, tudíž její nošení bude o to pohodlnější.
Tento model je v našem e-shopu jedním z nejprodávanějších a není se čemu divit - kabelka je prostorná a zároveň nepůsobí obrovsky. Nabízíme ji ve 14 nejrůznějších odstínech, od klasické černé, modré a červené, až po odvážnější stříbrnou, sněhové bílou či hnědou. Podívat se na ně můžete ZDE.

CLAUDINE

A potom tu máme krásku Claudine, luxusní kabelku přes rameno vhodnou nejen na procházení městem, ale i do práce či do školy. Je totiž svou hloubkou o dva centimetry užší než Lorreine, takže v ní budou v bezpečí například A4 dokumenty, tablet nebo i notebook. Ochranné cvočky na spodní straně ji navíc chrání před odřením, a vy se tak nemusíte bát ji bezstarostně pokládat na zem.
Na e-shopu je dostupná v 5 jednobarevných variantách plus ve 3 dvoubarevných variantách - modročervená, hnědobílá a černočervená. Pokud vás zaujala, klikněte ZDE.