Trendy kabelky pro podzim 2021
Trendy kabelky pro podzim 2021
Letní sezóna se chýlí ke konci a vystřídá ji chladné podzimní klima, na které se mnoho z nás velice těší. Období pohodlných svetrů, horkých čajů a padajícího listí má zkrátka své kouzlo a je třeba dbát na to, abychom na něho byli připraveni; i co se kabelek týče. Trendy se mění a co bylo in v létě už na podzim být nemusí. My jsme si však pro vás připravili pár typů kabelek, které budou letos v módě právě na podzim.

Kožené kabelky s retro kovovým zapínáním

V nadcházející podzimní sezóně se v trendech objeví hranaté kabelky s kovovým zapínáním, které známe už od dvacátého století. Je to zkrátka ověřená klasika, která plní svůj úkol a vypadá u toho skvěle. Nezáleží, jakou zvolíte barvu či vzor - samotný tvar a způsob zapínání dělá tyto kousky tolik atraktivními. 
Na našem e-shopu se můžete podívat například na modely ALISTE či LOOK.

Messenger kabelky

Kabelky typu messenger jsou založeny na maximální funkčnosti a všestrannosti, nicméně jejich vnější kapsy a detaily hrají v klasickém stylu velkou roli. Dodávají jim totiž tu správnou dávku elegance a sofistikovanosti a vy s ní díky nim budete vypadat velmi profesionálně a nezávisle. Tento typ kabelek se navíc perfektně hodí k celému duchu podzimu. Zkuste se tedy podívat na naše modely BRUCE nebo BRYAN - určitě vám budou slušet!

Nadýchané hobo kabelky

Dalším velkým trendem, který přetrvává, jsou hobo kabelky - modely ve tvaru půlměsíce. Nově však platí jedno pravidlo: čím nadýchanější kabelka, tím víc trendy! Nebojte se tedy experimentovat a sáhněte po hravých kouscích, které obzvláštní každý váš outfit.
Náš e-shop vám může v tomto ohledu nabídnout modely CLARITA nebo DEVONA.