Retro elegance kožených kabelek vs moderní jednoduchost
Retro elegance kožených kabelek vs moderní jednoduchost
Sledovat dnešní trendy není jednoduchá záležitost. Často totiž přichází do módy něco, co bylo in před dvaceti lety, a ženy si tak neví rady, zda-li daný kousek, který se již nenosí, vyhodit, nebo jej raději uchovat v očekávání, že jednou bude opět trendy. Co nyní není v módě se může v opak obrátit téměř kdykoliv, a už teď se stává, že jsou obdivovány jak retro modely, tak i ty nové. Je tedy na každé ženě, zda sáhne po retro eleganci, či dá přednost moderní jednoduchosti - správná a špatná volba neexistuje, chvály se dosáhne tak jako tak. Připravili jsme si pro vás dva kvalitní italské modely, které tento kontrast krásně znázorňují.

MADELEINE TWO

Začněme elegancí a šarmem této kožené kabelky na rameno Madeleine Two, jež ihned zaujme svým retro květinovým vzorem. Kabelka je vhodná pro ženy, které mají rády jednoduchost, ale zároveň se nebojí výzev a budou ji nosit s pýchou. I když je totiž model vzorovaný, celá kabelka je jednobarevná a nebude tedy do očí bijící, jako by mohly být vícebarevné vzory. Dodávána je s hnědým nastavitelným popruhem přes rameno a zapíná se na klipsy s magnetem, což jí zaručuje maximální pohodlnost při nošení a bezpečnost před případnými kapsáři. 
Dostupná je v šesti nádherných barvách - béžová, koňaková hnědá, černá, šedá, tmavě modrá či červená, vybere si opravdu každý. Pokud vás zaujala, podívejte se na ni ZDE.

DENICE

Kontrastem oproti retro Madeleine Two je tato jednobarevná moderní kožená kabelka přes rameno Denice. Velikostí velmi podobná, nicméně její design hlásá všestrannou a dlouhotrvající modernost. Ačkoliv nemá žádný specifický vzor, není ani zcela hladká - má jemně strukturovaný povrch a na zadní straně malou kapsu na drobné předměty. V přední části je ozdobou také malý přívěšek zámku, jenž celý design podtrhává a dodává jí osobité kouzlo. 
Vybírat u nás můžete z jedenácti různých barevných variant, od klasické černé či šedé, až po extravagantní hořčicově žlutou nebo sytě červenou. Odkaz na všechny barvy je ZDE.