Nejveselejší žluté kožené kabelky
Nejveselejší žluté kožené kabelky

Žlutá je rozhodně jedna z nejveselejších barev, jaké existují, a proto je těžké ji nemilovat. Jakožto bledá blondýna se musím přiznat, že jsem se dlouhá léta této barvě záměrně vyhýbala ve strachu, že v ní budu vypadat ještě bledší, nicméně s věkem jsem se do ní zamilovala i já. Ne vždy mám však chuť přímo na žluté oblečení, a proto obvykle volím spíše doplňky této celoroční barvy, jež je obzvlášť příhodná právě na letním sluníčku.

Ať už jde o jemnou máslově žlutou, hořčicový tón nebo bohatší sytě žlutý odstín, tato barva zajisté ozvláštní šatník každé z nás. Nezáleží na tom, zda preferujete nenápadné jednobarevné oblečení či extravagantní modely s výraznými vzory - žlutá barva se hodí k téměř každé kombinaci. Pojďme se společně na nějaké žluté kabelky a batohy podívat!

Sytě žlutá MELANI TWO SUMMER

Jen se na tu krásnou sytou barvu podívejte! Shopper taška na rameno Melani Two Summer z pravé hovězí kůže je modelem, který se dokonale hodí třeba i na pláž. Její velikost a podlouhlý tvar zaručují, že se vám do ní vlezou i osušky, opalovací krémy, pokrývka hlavy, plavky a mnoho dalšího. Stačí ji zavázat na šňůrkou a můžete vyrazit!

Hořčicově žlutý batoh TALIS

O něco méně do očí bijící odstín, nicméně stále výrazný a okouzlující, to je praktický kožený batůžek Talis, jehož nepatrně strukturovaný povrch mu dodává na stylovosti. Do přední kapsy si můžete dát vše důležité drobné předměty - to abyste je nemuseli zdlouhavě hledat v té primární.

Koňaková crossbody kabelka GALINE

Dokonalá, všestranná, praktická, elegantní - kabelka na rameno Galine má všechny tyto vlastnosti. Její povrch připomínající semiš je příjemný na dotek a nastavitelný popruh dodávaný zdarma zajistí pohodlné nošení i při velké zátěži a stává se tak skvělým pomocníkem nejen do města.