Kouzlo minimalismu s modely Darci Little a Adele Two
Kouzlo minimalismu s modely Darci Little a Adele Two
Výběr té správné kabelky je pro většinu dam obtížná záležitost. Sortiment je vskutku široký a obchody nabízejí výběry z desítek různých kategorií - barvy, vzory, velikosti a další charakteristiky, ze kterých se motá hlava. Zvolit si tu pravou a investovat do nějaké peníze tedy často stojí dlouhé přemýšlení o tom, jak moc takovou či onou kabelku zvládnete vynosit, a jestli vůbec. Když přeci bude mít nápaditý vzor nebo křiklavou barvu, nebude se hodit pro každou příležitost a ke každému outfitu. Někdy je lepší zůstat u modelů s jednoduchým minimalistickým designem, který si budete moci vzít jako do práce, tak i do města, a my pro vás dva takové máme!

DARCI LITTLE

Prvním kouskem v naší nabídce minimalistických kabelek je luxusní kožená kabelka přes rameno Darci Little. Je to královna jednoduchosti a praktičnosti - žádné do očí bijící barvy, žádné extravagantní vzory, pouze elegance a stylovost. Nepatrně strukturovaný povrch jí dodává to pravé kouzlo a dvě široká ucha zase zajišťují pohodlí při nošení. Bez problému se vám do ní vlezou dokumenty velikosti A4 a vyztužené dno ochrání předměty v kabelce před zničením. Je také vhodná pro ty, co se bojí zlodějů, jelikož má zapínání na zip a žádné postranní kapsy, které by kapsáře mohly lákat.
V našem e-shopu ji nabízíme hned ve 14 barvách, mezi něž patří béžová, tmavě červená, černá či modrá. Na všechny se můžete podívat ZDE.

ADELE TWO

Naším druhým tipem při výběru všestranné kabelky je kožená bordó taška na rameno s nastavitelným popruhem Adele Two. Stejně jako předchozí je z pravé hovězí kůže, která zaručuje kvalitu a dlouhou životnost. Velkým rozdílem oproti Darci Little je však její velikost - je o 8 centimetrů vyšší, tudíž se do ní vejde opravdu spousta věcí. Dalším rozdílem je přítomnost zadní kapsičky, do které si můžete vložit drobné předměty, jako jsou klíče od domu nebo telefon. Smyslná vínová barva navíc kabelce dodává stylovost a její hladký povrch lesk.
Pokud vás zaujala, můžete si ji blíže prohlédnout a dozvědět se bližší vlastnosti ZDE.