Kabelka a batoh 2v1? Nejlepší společník na cesty
Kabelka a batoh 2v1? Nejlepší společník na cesty
Postupné rozvolňování a teplejší počasí nám konečně dovoluje vyrazit z domu za dobrodružstvím. Pobývat doma po tak dlouhé době, kdy nám to bylo v podstatě přikázáno, nyní už bude chtít jen málokdo. Všichni si začínají plánovat různé výlety do přírody, dovolené nebo třeba jen vyražení na nákupy do města, což nám bylo také kvůli pandemii odepřeno. S plánováním samotných destinací však také přichází nutná příprava - vhodné oblečení, příslušenství a něco, do čeho se všechny ty věci budou moci uložit. Otázkou zůstává, zda-li je lepší volit kabelku či raději batoh. Z logického hlediska bychom si do města nejspíš vzali kabelku, naopak na pěší túru batoh. Co když ale existuje kabelka, která se dá zároveň nosit jako batoh? Náš e-shop nabízí hned čtyři takové!

KARIN, KARIN TWO a KARIN THREE

Italská značka Vera Pelle přišla s designem kabelek, které lze pohodlně nosit na rameni a v případě potřeby jejich ucha protáhnout do praktického batohu s tajnou kapsičkou na zádech. Kromě zadní kapsy mají ještě jednu větší vepředu, která se s každým modelem liší. U KARINKARIN TWO je přihrádka vystouplá a dodává celému kousku neobyčejný vzhled. U KARIN THREE je kapsa zabudovaná přímo do kabelky, aby nenarušovala svůj jednoduchý design. Všechny tři modely navíc máme v několika barevných variantách, ze kterých si vybere opravdu každý.

AVELINE

Čtvrtým kouskem je nádherná kožená kabelka AVELINE, která svým vzhledem oproti KARIN na první pohled spíše připomíná batoh než kabelku. Má totiž podlouhlý tvar a praktické poutko na držení. I tento model však lze upravit tak, aby se dal nosit jako kabelka. Nemusíte se tedy trápit s tím, že si potřebujete pořídit jak kabelku do práce, tak batoh na nějaké výlety - AVELINE i KARIN zastoupí oboje, tudíž nějakou tu korunu ušetříte, a pokud vás při nošení v ruce začne paže bolet, můžete si ji jednoduše dát na ramena a pokračovat v nákupech/výletu bez jakéhokoliv omezení.