Jaký je nejpraktičtější druh kabelky? Známe odpověď!
Jaký je nejpraktičtější druh kabelky? Známe odpověď!

Druhů kabelek na dnešním trhu je vskutku velké množství, a není proto neobvyklé se v nich poněkud ztrácet. Různé velikosti, tvary, účely, materiály - a snad každá kombinace má své vlastní označení. Jedna se hodí do města, druhá na formální večeři, další zase na sportovní náčiní; to aby se v tom čert vyznal. Existuje však jeden typ kabelek, který by se mohl považovat za nejoblíbenější díky své praktičnosti. Tipnuli byste si, o jaký druh se jedná? Odpověď je jednoduchá - kabelky přes rameno!

Kožená kabelka přes rameno je skvělým kandidátem na nejpraktičtější model ve vaší skříni. Je prostorná, tudíž se vám do ní vleze spousta věcí, a vy se tak nemusíte obávat toho, že při výletu na nákupy s sebou potáhnete hordu dalších tašek. Zároveň se však nejedná o obrovský kousek, který by byl nepohodlný k nošení; velikost takových modelů je zkrátka ideální - nejsou ani příliš malé, ani příliš velké. A pokud by se vám nákupy zdařily a vy v ní táhli tucet věcí, většina z nich má i odnímatelný nastavitelný popruh, aby se kabelka dala pohodlně nosit i jako crossbody.
Zda-li kabelku přes rameno ještě nevlastníte, zkuste o investici do nějaké ještě zauvažovat, rozhodně vám ušetří mnoho problémů a dokáže být vaším společníkem do jakékoliv situace. A abychom vám výběr usnadnili, tady je pár našich nejprodávanějších modelů:
U zákazníků oblíbeným kouskem je právě crossbody kabelka ROYAL FLOWER, která se pyšní svým nádherným letním květinovým vzorem a zaručeně rozzáří váš celkový vzhled. Její odnímatelný popruh máme hned v několika barevných variantách, tudíž je z čeho vybírat.
Dalším oblíbeným modelem je elegantní minimalistická DENICE, která kromě malého ucha na rameno nabízí i popruh o délce až 130 cm navíc. Její praktický vzhled dokonale zdobí stříbrné kování, přívěšek kovového zámku a její nepatrně strukturovaný povrch je velmi příjemný na dotek. A těch barevných možností, které nabízíme!
Třetí kráskou je hobo kabelka LORREINE z pravé hovězí kůže, stejně jako i dva předchozí modely. Její zaoblené křivky jí dodávají na něžnosti, vyztužené dno ochrání její obsah a zadní kapsička uchová vaše cennosti.