Jaká barva spojuje léto a podzim?
Jaká barva spojuje léto a podzim?
Srpen nám pomalu končí a jeho chladné podnebí připomíná, že přichází období podzimu. Namísto veselých sytých barev začneme nosit ty klidnější, například hnědou či klasickou černou. Která barva se však považuje za přechodovou mezi létem a podzimem? A která barva tato dvě období spojuje? Za nás je to rozhodně vínová! Má v sobě totiž pozůstatky hravé romantické červené, ale zároveň budí tajemno a připomíná říjnové listy stromů.
V tomto duchu jsme si pro vás proto připravili tři vínové modely, jenž se pro toto přechodové období skvěle hodí!

Populární DARCI LITTLE

Naším prvním modelem, který je v našem e-shopu velmi oblíbený, je Darci Little. Nenechte se však mýlit jejím názvem - ve skutečnosti se jedná o prostornou kabelku, do které se vám vejde plno A4 dokumentů, tudíž ji využijete třeba i do práce. Není však ani zbytečně velká; je zkrátka tak akorát. Její povrch je nepatrně strukturovaný a nosí se přes rameno. Dokonale se hodí k černé, námořnicky modré či smaragdové barvě, ale bát se nemusíte ani výraznějších barev, jako žluté či světle fialové.

Elegantní miláček LIANA

Do modelu Liana se zamiluje každá žena. Vyzařuje z ní totiž prvotřídní kvalita a její luxusní design zůstane trendem po celá léta. Je to kabelka do ruky, ale má i nastavitelný popruh přes rameno. Její primární zapínání je na zip, avšak lze ji zavřít i pomocí kovového zapínání, které jí dodává šmrnc. A ačkoliv je to kabelka do ruky, ani v tomto případě se nejedná o žádného prcka - je tedy skvělou investicí či dárkem pro kdejakou ženu.

Prostorná TAMARA

A nyní jeden model pro ty, kteří s sebou potřebují nosit nemálo věcí - do Tamary se vleze vše důležité i nedůležité a pravá hovězí kůže hovoří za její kvalitu. Jen tak se vám nezničí, a navíc je její součástí, jakožto i u modelu Liana, nastavitelný popruh, a ochranné cvočky na spodní straně ji ochrání před poškrábáním jejího povrchu.