3 důvody, proč je nyní v módě ta správná doba na experimentování
3 důvody, proč je nyní v módě ta správná doba na experimentování
Pokud jde o to, jak se každá z nás obléká, je velice snadné spadnout do své komfortní zóny. V průběhu let poznáváme styly a kousky, které se k nám hodí, a často podvědomě upřednostňujeme jisté značky a materiály, které již máme ozkoušené. Skutečností také je, že v posledním uplynulém roce jsme nejčastěji nosili pohodlné domácí oblečení kvůli pandemii. Teď, kdy se již postupně opět vše otevírá a pořádají se akce, je čas se z této rutiny dostat a vyzkoušet zase něco nového.
2021 je pro mnoho lidí rokem zlomovým, a to nejen v oblasti módy. Je to rok, kdy se opět chceme ujmout našeho původního předpandemického stylu a posunou ho ještě na vyšší úroveň. A proto je mnoho z nás také odhodláno experimentovat a poznávat nové kombinace.
Miami designérka Donna Leah, zakladatelka společnosti Donna Leah Designs, chápe, proč mají lidé vášeň k oblečení a doplňcím. „My ženy chceme plánovat naše outfity pro každou příležitost, a jelikož jsme byly tak dlouho izolované, toužíme po pozornosti druhých. Už nejsme spokojeny s obyčejnými černými šaty; nyní chceme barvy, pokrok a radost, kterou povedená vizáž přináší.“

1. Móda se nyní zaměřuje na zábavu a nic není tabu

Móda by měla být zábavou, stejně jako riskování a zkoušení nových věcí. Neexistuje žádné dané pravidlo pro dosažení dokonalého vzhledu - jediné, na čem záleží, je to, že se budete cítit dobře vy sama. Nebojte se tedy kombinovat různé textury, styly a hrajte si s vrstvami. Můžete si oblečení rozložit na postel a udělat si módní přehlídku před zrcadlem - s hezkou hudbou k tomu si to užijete a zároveň přijdete na kombinace, které by vás normálně ani nenapadly.

2. Co se třpytí, to je krásné!

Trendy této sezóny zahrnují i stříbrný a zlatý lesk jak ve společenském oblečení, tak i v tom každodenním - takže můžete zářit i ve dnech, kdy zůstáváte na pohovce. Pokud se tedy bojíte extravagantních třpytek, ale lákají vás, teď je ta správná doba na to je vyzkoušet!
Rozzářit svůj outfit také můžete s naším modelem kabelky MELANI TWO SUMMER či se stříbrným batůžkem BERNEE THREE.

3. Barvy frčí!

Jedním z největších nynějších trendů je kombinování takových sytých barev, jenž bychom normálně před pár lety nikdy nespojili. Nebojte se tedy experimentovat ani v tomto ohledu - je v pořádku dělat chyby nebo později svých rozhodnutích litovat. Pokud byste totiž nezkoušeli nové věci, nikdy byste nezjistili, co vám vyhovuje nejvíce.
A pokud chcete začít zlehka, zauvažujte o investici do nějaké syté barvy kabelky, která oživí i jednoduché modely oblečení. Náš e-shop nabízí například syté barvy modelů ALISTE nebo CHANTAL.