Trendy na podzim 2020
Trendy na podzim 2020

Trendy kožených kabelek na podzim 2020


Zajímá Vás, co bude frčet tenhle podzim? Vše podstatné, podle čeho se orientovat naleznete v dnešním článku.
Celkově se teď móda snaží v poslední době snaží o praktičnost a použití kvalitních materiálů, hlavně kožené a jiné obnovitelné zdroje.


Vintage, vintage, vintage

Jestli jste tohle slovo ještě neslyšeli, tak asi žijete na jiné planetě. Je to retro styl, který jak víme, se často vrací, a letošní sezona 2020 nebude jiná. Jsou to kabelky, které mají trochu netradiční tvar, barvy jako žlutou, modrou. Prostě z nich sálá historie. Výhodné na tomto stylu je, že klidně nějaký takový typ doma můžete najít, zvlášť pokud jste kabelky nosili v 70. letech 20. století.


Pytle

Určitě už jste na nějakou takovou kabelku narazili. Je menší, ale praktická. Zavírá se utažením a nebo třeba i na zip tak jako ty naše a většinou se nosí přes rameno. Nevejde se do ní toho sice tolik, ale je taková nenápadná a bude se hodit úplně ke všemu. Celou nabídku najdete zde:

Kožené kabelky přes rameno

Když už jsme u toho.. ani ty nevyjdou z módy. Jsou nadmíru praktické, jelikož nezatěžují ruce. Pozor si ale dejte na přetížení zad z velké hmotnosti na jedné straně. Najít můžete menší i větší kousky.
Mezi kabelky přes rameno se řadí i ledvinky, které se za poslední dobu těší velké oblíbenosti. Dají se sice nosit klasicky kolem pasu, ale super vypadají právě přes rameno. Klidně tak nahradí nějaký šperk, který by byl potřebný pro zaplnění výstřihu. Celou nabídku najdete zde:

Kožené shopper kabelky

Velice prostorné kabelky, které si s sebou vezmete, když potřebujete více věcí. Jsou vhodné i na nákup. Na našem e-shopu naleznete kožené, které Vám déle vydrží. Pro více informací ohledně těchto kabelek si přečtěte článek na toto téma, které naleznete na blogu. Celou nabídku najdete zde:

Vaky

Možná to nezní jako kabelka, ale dá se koupit vak i na tento styl. Jde o batůžek na záda, který drží většinou šňůrky. Vyrábí se ale také i ze stejného materiál jako kabelka, kde jsou namísto klasických šňůrek řetízky či kožené řemínky.

Menší kožené kabelky do ruky

Tyhle typy snad nikdy nevyjdou z módy. Dají se vzít k čemukoliv, dokáží oživit outfit, zvlášť pokud zvolíte nějakou barevnější variantu a kulatější tvar. Celou nabídku najdete zde: