Kožené shopper kabelky a tašky
Kožené shopper kabelky a tašky

K čemu jsou shopper kabelky?

Velké kabelky, do kterých se vejde prakticky vše. Díky použitému materiálu, přírodní kůži, stávají se praktickými společnicemi na každý den. K čemu vlastně jsou a jak se dají využívat?

Tento druh kabelek vznikl už v 17. století. Dříve se v nich nosili cennosti, poté led díky pevnému a odolnému materiálu, no a nakonec se jim začalo říkat shopper od slova shopping, tedy nakupování. To už napovídá tomu, k čemu kabelky slouží. Celou nabídku těchto shopper kabelek najdete zde:

Pokud víte, že budete muset na nějakou dobu do města a nechcete na schůzku tahat kabelku, v ní plátěnou tašku, shopper bag je perfektní volba. Můžete v ní nosit cokoliv, včetně potravin, a stejně budete vypadat moderně a vkusně.

Jestli chodíte cvičit buďto do fitness centra nebo někam na jógu, nemusíte si lámat hlavu nad tím, kam nacpete oblečení, ručník, svačinu a pití. Celou nabídku těchto shopper kabelek najdete zde:

Škola – v dnešní době se rozrostl trend kabelek i tady, a učitelé si často stěžují, že studenti nenosí potřebný počet učebnic z toho důvod, že se jim tam nevejde. Se shopper taškou je problém vyřešen, jelikož nikdy není malá.

Ve své podstatě je ideální pro jakoukoli příležitost, kdy chcete být stylová a při tom mít spoustu věcí po ruce. Na pláži, na procházce s dětmi, na schůzku, kde potřebujete notebook a nějaké podklady, na výlet či do práce.

Je prostě velmi praktická a můžete ji využít všude, proto se její koupě obzvlášť vyplatí. Nejčastěji se vyrábí z kůže, ale najdete i jiné materiály. Zapínání se také může lišit, ale důležité je, že Vám do ní nenaprší. Pro větší přehlednost obsahu si můžete zakoupit organizér, ve kterém jsou přehrádky, a Vy tak můžete lépe uspořádat, kde co bude. Některé shopper tašky mají také kapsičky, do kterých si dáte například rtěnku nebo něco podobně malého, abyste se nezdržovali hledáním.Celou nabídku těchto shopper kabelek najdete zde:

Dle mého názoru je to jedna z nejvíce praktických kabelek, kterou můžete zakoupit a nerozhodovat se, jestli Vám opravdu k něčemu bude. Nebude to doplněk na ples, ale do života.

Vaše blogerka Eliška :)